Magnefar B6 Forte

tabletki powlekane, 60 tabl./1 opak.

Produkt leczniczy Magnefar B6 Forte jest zalecany w leczeniu niedoboru magnezu.
Magnefar B6 Forte
Magnefar B6 Forte
19 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Magnefar B6 Forte

ID 389025

Produkt leczniczy Magnefar B6 Forte jest zalecany w leczeniu niedoboru magnezu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 61 tabl./1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: Biofarm® Sp. z o.o., ul. Wałbrzyska 13 60-198 Poznań, Polska

Rodzaj: tabletki

Rodzaj rejestracji: lek

Dawkowanie: Magnefar B6 Forte podaje się doustnie, podczas posiłku. Jeśli pomimo stosowania przez miesiąc leku w celu uzupełnienia niedoborów magnezu jego objawy nie ustępują należy przerwać stosowanie produktu leczniczego. Wiek Masa ciała Dawka leku od 6 do 14 lat 21 do 30 kg 1 do 2 tabletek na dobę w 2 albo 3 dawkach podzielonych, podczas posiłku 31 do 39 kg 2 do 3 tabletek na dobę w 2 albo 3 dawkach podzielonych, podczas posiłku od 14 do 18 lat 40 kg i więcej 3 do 4 tabletek na dobę w 2 albo 3 dawkach podzielonych, podczas posiłku dorośli 40 kg i więcej 3 do 4 tabletek na dobę w 2 albo 3 dawkach podzielonych, podczas posiłku Lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Składniki

Substancjami czynnymi leku są: cytrynian magnezu (Magnesii citras) oraz witamina B6, czyli chlorowodorek pirydoksyny (Pyridoxini hydrochloridum). 1 tabletka powlekana zawiera 100 mg jonów magnezu w postaci cytrynianu magnezu i 10,10 mg witaminy B6. Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon (typ A), kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian; otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, talk, tytanu dwutlenek (E 171), glicerolu monokaprylokapronian (typ 1), sodu laurylosiarczan.