Polecamy

Produkty sezonowe

Dermokosmetyki – co to za produkty i dla kogo

Dermokosmetyki – co to za produkty i dla kogo

Czy istnieje jedno wspólne określenie dotyczące i charakteryzujące obszerną grupę produktów, które docelowo mają na celu wspomaganie skóry nadwrażliwej, czy też borykającej się z różnymi dolegliwościami, ale także codzienną pielęgnację? Można śmiało rzec, że tak. Ponieważ to właśnie dermokosmetyki odpowiadają tej grupie produktów idealnie.
Czytaj

Dermokosmetyki

22 kwietnia 2021

Aloes – maksymalna skuteczność pielęgnacyjnego minimalizmu

Na łazienkowych półkach aż roi się od balsamów, kremów, olejków, maseczek, peelingów i płynów micelarnych. Wiele z nich opartych jest na składnikach, które przeżywają swój boom tylko przez krótki czas, a następnie znikają z drogeryjnych półek, tak szybko jak się pojawiły. Tymczasem, aby skóra była zdrowa, odżywiona, gładka i doskonale nawilżona, wystarczy jej w zasadzie jeden składnik - ALOES!

Sprzedaż prowadzona jest przez Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Spólka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kostrzynie, pod adresem: ul.Geodetów 2 (Galeria Wołomin), 05-200 Wołomin. Numer telefonu: 795576146

Numer zezwolenia: WIF.WA.I.8522.4.68.2021.BK

Do zakupów w Aptece Internetowej nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827), zgodnie z art. 3 ust. 1 pkt 7 tej ustawy.

"W ramach wysyłkowej sprzedaży produktów leczniczych, zwrot możliwy jest wyłącznie w przypadkach, o których mowa w art. 96 ust. 6 ustawy z dnia 6 września 2001 r. ”