Hepaslimin Z Witaminą D3

suplement diety, 30 tabl./1 opak.

21 99
DODANO
Do domu: 2-3 dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Hepaslimin Z Witaminą D3

Cynara scolymus, Ilex paraguariensis, Cichorium intybus, Curcuma longa.Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Wyciąg z liści karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera naturalną detoksykację organizmu oraz wydzielanie soków trawiennych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłową gospodarkę lipidową i wspomaga metabolizm tłuszczu w wątrobie. Pomaga zachować zdrową wątrobę. Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego wspiera proces rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz bierze udział w procesie podziału komórek.
ID: 420837
Cena jednostkowa: 0,92 zł /1g

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,L-asparaginian L-ornityny,winian choliny,substancja wypełniająca: fosforany wapnia,wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego,wyciąg z liści karczocha,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,wyciąg z ostryżu długiego,wyciąg z korzenia cykorii,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,cholekalcyferol,barwnik: dwutlenek tytanu,substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza,wosk pszczeli biały oraz wosk carnauba

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Nazwa wymagana przez prawo: Hepaslimin z witaminą D3 Suplement diety 30 sztuk