Essentiale Max

kapsułki, 30 szt./1 opak.

31 99
DODANO
Do domu: 2-3 dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Essentiale Max

600 mg, kapsułki, twarde Phospholipidum essentiale

Lek stosowany w dolegliwościach wątroby spowodowanych działaniem substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby.

OTC - lek wydawany bez recepty.
ID: 389300

Składniki

każda kapsułka zawiera fosfolipidy z nasion sojowych zawierające (3-sn-fosfatydylo)cholinę, 600 mg,Substancje pomocnicze: olej z nasion sojowych, etanol

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 szt./1 opak.
Podmiot odpowiedzialny: Sanofi-Aventis Sp. z o.o, ul. Bonifraterska 17 00-203 Warszawa
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Essentiale Max nie ma wpływu na prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn.
Przechowywanie leku: Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Lek przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Ciąża i karmienie piersią: Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Nasiona sojowe są często składnikiem pożywienia, jak dotąd nie zaobserwowano szkodliwego wpływu na przebieg ciąży podczas ich stosowania. Nie przeprowadzono jednak wystarczających badań. W związku z powyższym stosowanie leku w czasie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane.
Interakcje: Należy poinformować lekarza lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie, lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować. Przed jednoczesnym zastosowaniem leku ze środkami przeciwzakrzepowymi należy poradzić się lekarza.
Działania niepożądane: Lek może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Częstość nieznana: reakcje miejscowe, takie jak rumień, wysypka, pokrzywka, świąd, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, np. nudności, luźne stolce, biegunka, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej.
Wskazania: Essentiale Max jest roślinnym produktem leczniczym stosowanym w chorobach wątroby. Zmniejsza subiektywne dolegliwości, takie jak: brak apetytu, uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu spowodowane uszkodzeniem wątroby w wyniku nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 kapsułka 3 razy na dobę. Dawka dobowa: 1800 mg4
Nazwa wymagana przez prawo: Sanofi Essentiale Max Kapsułki 30 sztuk