Espumisan

lek przeciw wzdęciom, 100 kaps./1 opak.

19 99
DODANO
Do domu: 2-3 dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Espumisan

Espumisan to lek stosowany w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów ( wzdęcia ).

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

ID: 389203

Składniki

Każda kapsułka zawiera 40 mg symetykonu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: metylu parahydroksybenzoesan (E 218) 0,28 mg, żółcień pomarańczowa FCF (E 110) 0,002 mg.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 kaps./1 opak.
Podmiot odpowiedzialny: Berlin-Chemie AG, 00-204 Warszawa ul. Slominskiego 4
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną, żółcień pomarańczową FCF (E 110), metylu parahydroksybenzoesan (E 218) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: lek
Wskazania: W leczeniu objawowym dolegliwości żołądkowo-jelitowych związanych z gromadzeniem się gazów, np.: wzdęcia. - W przypadku wzmożonego powstawania gazów w okresie pooperacyjnym. - Pomocniczo w badaniach diagnostycznych okolic brzucha, np. badaniach radiologicznych i ultrasonograficznych oraz gastroskopii. Espumisan wskazany jest do stosowania u dzieci w wieku powyżej 6 lat, młodzieży i dorosłych.
Dawkowanie: Dzieci od 6 do 14 lat: 2 kapsułki - 3 do 4 razy na dobę. Dorośli i młodzież: 2 kapsułki - 3 do 4 razy na dobę.