Asequrella Forte

suplement diety, 20 tabl./1 opak

17 99
DODANO
Do domu: 2-3 dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Asequrella Forte

Przyjmowanie antykoncepcji hormonalnej może wpływać na pojawienie się spadku libido i wahań wagi lub innego dyskomfortu fizycznego lub psychicznego. Dlatego suplement diety Aswqurella Forte zawiera wyciąg z korzenia maca, który wspiera naturalny popęd seksualny oraz owoc opuncji figowej, który wspiera odchudzanie. Wyciąg z ostryżu długiego wspiera zachowanie zdrowej wątroby, a wyciąg z zielonej herbaty usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Ponadto Asequrella forte zawiera wyciąg z alg brunatnych, który wspiera utrzymanie zdrowej skóry i włosów oraz wyciąg z pestek winogron, który wspiera redukcję cellulitu.

Asequrella Forte posiada kompozycję składników naturalnego pochodzenia, dobranych optymalnie dla kobiet, które stosują antykoncepcję hormonalną.

Składniki suplementu diety Asequrella Forte wspierają:
- kontrolowanie prawidłowej wagi
- naturalny popęd seksualny
- usuwanie nadmiaru wody z organizmu
- zachowanie zdrowej wątroby
- redukcję cellulitu
- utrzymanie zdrowej skóry i włosów
ID: 280766

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,wyciąg z korzenia maca,wyciąg z korzenia żeń-szenia,kompleks wyciągu z alg brunatnych i wyciągu z pestek winogron (dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg),wyciąg z mniszka lekarskiego,wyciąg z kłącza imbiru,wyciąg z zielonej herbaty,proszek z owoców opuncji figowej,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,wyciąg z ostryżu długiego,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,barwnik: dwutlenek tytanu,substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza,chlorowodorek pirydoksyny,barwniki: karmin, indygotyna, czerń brylantowa PN,substancje glazurujące: wosk pszczeli biały i wosk carnauba

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze otoczenia
Rodzaj: tabletki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia
Nazwa wymagana przez prawo: Asequrella Forte Suplement diety 20 sztuk