promotion

Test antygenowy Covid-19 Ag

szybki test antygenowy do użytku domowego, 1 szt.

Szybki test antygenowy do użytku domowego, do wykrywania patogenu COVID-19 SARS-CoV-2 w próbkach wymazów z nosa.

Covid-19 Ag Nadal
Covid-19 Ag Nadal
19 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Test antygenowy Covid-19 Ag

ID 410404
Cena jednostkowa: 0,53 zł /1g

Test NADAL®COVID-19 Ag wykrywa składniki (wirusowe białko nukleokapsydowe) COVID-19 patogenu SARS-CoV-2 i jest wykorzystywany do jakościowego wykrywania wirusa.

Stosowaną próbką jest wydzielina z przedniej części nosa (wymaz z przedniej części nosa), którą pobiera się za pomocą dołączonej wymazówki.

Test może  być przeprowadzany wszędzie i jest odpowiedni do samodzielnego te stosowania poza środowiskiem laboratoryjnym.

Pozytywny wynik testu daje wstępne wskazania,  że występuje infekcja wirusowa i że istnieje ryzyko zakażenia innych osób.

Test jest przeznaczony dla osób z objawami choroby, jak również dla osób bez objawów.

Dzieci i młodzież w wieku poniżej 18 lat oraz osoby, które mają trudności w zrozumieniu i przeprowadzeniu testu należy nadzorować i w razie potrzeby pomóc w przestrzeganiu instrukcji użytkowania.

Test nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 2 lat.

Przed rozpoczęciem testu należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi pobierania próbek i wykonywania testu, aby uzyskać wiarygodny wynik.

Należy zapoznać się z rozdziałami „Ograniczenia  testu” jak również „Pytania i odpowiedzi” oraz informacją, jak postępować w przypadku pozytywnego lub negatywnego wyniku testu. 

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.