Ibuprom

lek przeciwbólowy, 10 tabl./1 opak.

12 99
DODANO
Do domu: 2-3 dni
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Ibuprom

Ibuprofenum 200 mg tabletki powlekane - Bóle głowy - Bóle menstruacyjne - Bóle okolicy krzyżowej - Bóle zębów - Bóle kości i stawów - Bóle mięśniowe - Gorączka Lek OTC - sprzedawany bez recepty.
ID: 214599

Składniki

1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę

Informacje dodatkowe

Nazwa wymagana przez prawo: Ibuprom 200 mg Tabletki powlekane 10 tabletek
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.
Adres podmiotu wprowadzającego produkt na rynek: Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław
Rodzaj rejestracji: lek
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Cechy produktu: lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy
Pojemność: 1 opak.
Sposób użycia: Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 20 kg (w wieku około 6 lat).
Rodzaj: tabletki