Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
ID:
274538
Składniki
Substancją czynną leku jest kwas acetylosalicylowy. Każda tabletka powlekana zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Pozostałe składniki leku to: Krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny. Otoczka tabletki: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynian.
Informacje dodatkowe
Nazwa wymagana przez prawo:
ASPIRIN PRO 500 mg 8 tabletek
Podmiot odpowiedzialny:
Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa
Adres podmiotu wprowadzającego produkt na rynek:
15-399 Białystok
Rodzaj rejestracji:
lek
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.