Poznaj nas

Poznaj Apteki Jeronimo Martins

Hebeapteki to sieć aptek należących do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie, przy ul. Żniwnej 5.

Dbamy o zdrowie Pacjentów w ponad 50 placówkach w wielu zakątkach kraju.

Wyróżniamy się szeroką dostępnością asortymentową, pełnym zakresem usług świadczonych Pacjentom oraz wysoce profesjonalną i fachową obsługą.Dla nas każdy PACJENT JEST NAJWAŻNIEJSZY. Kierując się tą zasadą wdrażamy najwyższe standardy obsługi oraz konsekwentnie poszerzamy zakres oferowanych usług i opieki farmaceutycznej.

Każdego dnia nasze apteki odwiedza kilka tysięcy Pacjentów, których zadowolenie i satysfakcja jest dla nas świadectwem dobrze wybranej drogi, drogi pomocy i porady każdemu pacjentowi. Oprócz fachowego doradztwa Pacjent może też liczyć na szeroką wyczerpującą informację na temat interesujących go preparatów leczniczych.

Stałym elementem naszej oferty są nie tylko leki czy suplementy diety, ale także leki homeopatyczne, zioła, wyroby i sprzęt medyczny, artykuły higieniczne i opatrunkowe, szeroka gama dermokosmetyków. Zajmujemy się również wykonywaniem leków recepturowych, w tym także preparatów jałowych.

Nasze apteki

Zobacz listę aptek
© 2016 JMDiF Sp. z.o.o. Regulamin plików cookies